O NÁS (Archive)

Složky

Vonné svíčky MEADOWS jsou s láskou vytvářeny v Praze. Pečlivě vybrané lokální i globální složky mají punc vynikající kvality. Každá svíčka je vyrobena z eko sójového vosku zvoleného pro své excelentní ekologické vlastnosti. Vosk je výjimečný i tím, že nezanechává stopy po stranách.
Excelentní hoření je dáno knoty z přírodní egyptské bavlny. Jsou ručně vycentrovány a nezanechávají černé úlomky na vosku. Enigmatická parfemace je sestavená dle našeho návrhu v proslulé parfumerii ve Francii.

Kvalita

Svíčky se vyrábí ručně v  malých sériích a všechno probíhá opravdu „v rukavičkách“, aby se k  zákazníkovi dostal výrobek unikátní kvality s duší.

Sklo

Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova. Vzor vytváří při zapálení svíčky kouzelnou atmosféru i díky různobarevnosti. Co vůně, to jinak barevné sklo. Barva je vždy citlivě  vybraná k dané parfemaci, vše se krásně prolíná a doplňuje. Každá svíčka tak vypráví vlastní příběh.

Obal

Minimalistický packaging, z elegantního černého papíru s organickou strukturou, je vyroben v České republice z recyklovatelných materiálů. Simplicitní provedení nechává vyniknout jedinečný design produktu, který je uvnitř.

Tradice

Koncept značky MEADOWS je založen na oživování tradic a vytváření nových příběhů.

„Ve svíčce se ukrývá síla okamžiku. Svíčka podtrhuje intimitu přátelství, lásky. Darováním svíčky se vždy otevře další z příběhů…“

Vladimíra Fremuthová
Zakladatelka a kurátorka vůní MEADOWS